Rada

 

 RADA MIEJSKA W RADZYMINIE
 05-250 Radzymin Pl. Tadeusza Kościuszki 2
 Telefon: 22 6676840/841
 Faks: 22 6676899
 E-mail: biurorady@radzymin.pl 
 

 

Opublikowane przez: Anna Kotowska | Data wprowadzenia: 2005-12-27 12:13:23 | Data modyfikacji: 2017-09-18 16:42:48.
PREZYDIUM RADY MIEJSKIEJ 

 

PRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

- ra_20141127_dobrzyniecki_k.jpg

KRZYSZTOF DOBRZYNIECKI

Urząd Miasta i Gminy Radzymin
II piętro, pok. 26
tel. 22 6676842
e-mail: kdobrzyniecki@radzymin.pl
tel. 608 507 598

Interesantów przyjmuje:
w poniedziałki godz. 16.30 - 18.00

 

WICEPRZEWODNICZĄCA RADY MIEJSKIEJ

  - ra_20141124_wolynkoelzbieta.jpg

 ELŻBIETA WOŁYNKO

Urząd Miasta i Gminy Radzymin
II piętro, pok. 26

tel. kom. 606 342 720 
tel. 22 6676840/841
e-mail: elzbieta.wolynko@radzymin.pl

Interesantów przyjmuje:
w środy godz. 15.30 - 16.30

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIEJSKIEJ

 - ra_20141124_dabkiewiczandrzej.jpg

 ANDRZEJ DĄBKIEWICZ

Urząd Miasta i Gminy Radzymin
II piętro, pok. 26

tel. 22 6676840/841
e-mail: andrzej.dabkiewicz@radzymin.pl

Interesantów przyjmuje:
we wtorki godz. 16.00 -17.00

 

 

 

Opublikowane przez: Anna Kotowska | Autor: Ewa Wojcieszkiewicz | Data wprowadzenia: 2006-11-27 10:38:10 | Data modyfikacji: 2017-09-18 16:43:45.
 

WYKAZ RADNYCH

 

- ra_20141128_radamiejska01.jpg 

 - ra_20141127_aiston_k.jpg

AISTON KEVIN JAMES

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: kevin.aiston@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

Okręg Nr 3 

 - ra_20150212_okreg_003_01.jpg

_____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_calkaewa.jpg

CAŁKA EWA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: ewa.calka@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 4

- ra_20150212_okreg_004_02.jpg

_____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_dabkiewiczandrzej.jpg

DĄBKIEWICZ ANDRZEJ

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: andrzej.dabkiewicz@radzymin.pl
tel.  22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

 

 Okręg Nr 9

- ra_20150212_okreg_009_01.jpg 

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141127_dobrzyniecki_k.jpg

DOBRZYNIECKI KRZYSZTOF

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: kdobrzyniecki@radzymin.pl
tel. 608 507 598
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

 

 Okręg Nr 8

 - ra_20150212_okreg_008_02.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_dyniewiczmalgorzata.jpg

DYNIEWICZ MAŁGORZATA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: malgorzata.dyniewicz@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

Wsie wchodzące w skład okręgu: 
Dybów Folwark, Emilianów, Stary Dybów, Zwierzyniec 

 Okręg Nr 12

 - ra_20150212_okreg_012_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141201_jablonskiz.jpg

JABŁOŃSKI ZBIGNIEW

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: zbigniew.jablonski@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

Wsie wchodzące w skład okręgu:
Arciechów, Borki, Opole, Wolica

 

 Okręg nr 15

- ra_20150212_okreg_015_01.jpg 

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_jedrasiktadeusz.jpg

JĘDRASIK TADEUSZ

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: tadeusz.jedrasik@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

Radzymin, ulice wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 6

 - ra_20150217_okreg_006_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_joskteresa.jpg

 JÓŚK TERESA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: teresa.josk@radzymin.pl; t.josk@wp.pl
tel.  22 6676840/841

Słupno - ulice wchodzące w skład okręgu

 

 Okręg Nr 19

 - ra_20150212_okreg_019_01.jpg 

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141205_kostrzewaewelina.jpg

 KOSTRZEWA EWELINA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: ewelina.kostrzewa@radzymin.pl   
           ewelinakostrzewa82@gmail.com
tel. 22 6676840/841

Wsie wchodzące w skład okręgu:
Łosie, Mokre, Zawady

 Okręg Nr 11

- ra_20150212_okreg_011_01.jpg  

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141229_paciorekiza.jpg

 PACIOREK IZABELA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: izabela.paciorek@radzymin.pl 
           iza.paciorek@wp.pl

tel. 22 6676840/841

Nadma Stara - ulice wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 21

 - ra_20150212_okreg_021_01.jpg

 

 _____________________________________________________________________________________

 - ra_20141124_pakulapawel.jpg

 

 PAKUŁA PAWEŁ

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: pawel.pakula@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

 Wsie wchodzące w skład okręgu:
Cegielnia i Łąki

 

 Okręg Nr 17

 - ra_20150212_okreg_017_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________

 - ra_20141124_radziszewskitadeusz.jpg

 

 RADZISZEWSKI TADEUSZ

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: tadeusz.radziszewski@radzymin.pl  
tel. 22 6676840/841

Wsie wchodzące w skład okręgu:
Ciemne i Nowy Janków

 

 Okręg Nr 13

 - ra_20150212_okreg_013_01.jpg 

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141127_rembelski_p.jpg

 REMBELSKI PIOTR

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: piotr.rembelski@radzymin.pl
           piotr.rembelski@gazeta.pl
tel. 501001204
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 1

 - ra_20150212_okreg_001_02.jpg 

 _____________________________________________________________________________________
 - rybarczyk_wojciech.png

 RYBARCZYK WOJCIECH

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: wojciech.rybarczyk@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

Wsie wchodzące w skład okręgu:
Nowe Załubice, Ruda, Stare Załubice

 Okręg Nr 16

- ra_20150212_okreg_016_01.jpg  

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_samochlidia.jpg

SAMOCH LIDIA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: lidia.samoch@radzymin.pl
tel. 22 6676840/841

 Wsie wchodzące w skład okręgu:
Sieraków, Słupno
- ulice wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 18

 - ra_20150212_okreg_018_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_slomczewskiwojciech.jpg

SŁOMCZEWSKI WOJCIECH

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail:  wojciech.slomczewski@radzymin.pl
           wojciech.slomczewski@onet.pl
tel. 22 6676840/841

Wsie wchodzące w skład okręgu:
Słupno, Nadma Pólko - ulice
wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 20

 - ra_20150212_okreg_020_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20150316_sochacka_karolina_01.jpg

SOCHACKA KAROLINA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: karolina.sochacka@radzymin.pl
           k.sochacka@outlook.com 
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

Okręg Nr 10

 - ra_20150212_okreg_010_01.jpg

  _____________________________________________________________________________________
 

 SOLARZ WIESŁAW

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: wieslaw.solarz@radzymin.pl
           wieslaw.solarz3@gmail.com 
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 5

 - ra_20150212_okreg_005_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141127_wasik_t.jpg

 WĄSIK TOMASZ

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: tomasz.wasik@radzymin.pl
           wasik.tomek@wp.pl 
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice wchodzące w skład okręgu

 

 Okręg Nr 7

 - ra_20150212_okreg_007_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141127_wilkowski_m.jpg

 WILKOWSKI MARIUSZ

Radny Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: mariusz.wilkowski@radzymin.pl
           mariusz_wilkowski@wp.pl
tel. kom. 667-684-451
tel. 22 6676840/841

Radzymin - ulice  wchodzące w skład okręgu

 Okręg Nr 2

 - ra_20150212_okreg_002_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________
 - ra_20141124_wolynkoelzbieta.jpg

WOŁYNKO ELŻBIETA

Radna Rady Miejskiej w Radzyminie
e-mail: elzbieta.wolynko@radzymin.pl
tel.  22 6676840/841
kom. 606 342 720

Wsie wchodzące w skład okręgu:
Wiktorów, Dybów Kolonia, Rżyska, Stary Janków

 Okręg Nr 14

 - ra_20150212_okreg_014_01.jpg

 _____________________________________________________________________________________

 _____________________________________________________________________________________

 

Okręg Nr 1

Radzymin ulice:

11 Listopada, Batorego, Dolna, Glinkowska, Koliski, Lubomirskiego, Marszała, Mickiewicza, Narbutta, Norwida, Strzelców Wileńskich, Wczasowa, Wołomińska, Zapolskiego, Zielona, Żeligowskiego

 

 

Okręg Nr 2

Radzymin ulice:

1 Maja, Czartoryskiej, Daszyńskiego, Kilińskiego, Konstytucji 3 Maja, Letnia, Paderewskiego, Plac Narutowicza, Plac Wolności, Skorupki, Strzelców Kaniowskich, Traugutta, Waltera, Wyszyńskiego, Żeromskiego

 

 

Okręg Nr 3

Radzymin ulice:

Mistrza i Małgorzaty, Słowackiego, Tetmajera, Tuwima

 

 

Okręg Nr 4

Radzymin ulice:

Czereśniowa, Gródki, Husarska, Korczaka, Kwitnąca, Malownicza, Ogrodowa, Pionierska, Pogonowskiego, POW, Rycerska, Wąska, Wiśniowa, Wyszkowska, Zwycięska

 

 

Okręg Nr 5

Radzymin ulice:

Armii Krajowej, Brylantowa, Bursztynowa, Diamentowa, Dobra, Hallera, Kameliowa, Kopernika, Legionów, Łąkowa, Maczka, Miła, Morelowa, Oliwkowa, Perłowa, Platynowa, Polna, Prosta, Przejazdowa, Różewicza, Rubinowa, Skrajna, Sybiraków, Szafirowa, Szmaragdowa, Świerkowa, Turkusowa, Zdrojowa, Zgody, Żulińskiego, Źródlana

 

 

Okręg Nr 6

Radzymin ulice:

Akacjowa, Aleksandrów, Batalionów Chłopskich, Bażancia, Borkowska, Borówkowa, Braterska, Broniewskiego, Brzozowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Folwarczna, Grzybowa, Jałowcowa, Kochanowskiego, Kolonia Pod Lasem, Kolonie Nasze, Konopnickiej, Książęca, Kwiatów Polskich, Lawendowa, Letniskowa, Łosia, Makowa, Nowa, Orzeszkowej, Pagórkowa, Partyzantów, Patriotów, Piaskowa, Pogodna, Przemysłowa, Rotmistrza Pileckiego, Rzeczna, Skłodowskiej, Sosnowa, Szkolna, Św. Augustyna, Tęczowa, Waniliowa, Władysława IV, Wronia, Wrzosowa, Zaciszna, Zielna, Ziemowita, Żwirkowa

 

 

Okręg Nr 7

Radzymin ulice:

Reymonta

 

 

Okręg Nr 8

Radzymin ulice:

Al. Jana Pawła II, Dzielna, Falandysza, Kotkowskiego, Kredytowa, Matejki, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Strzelców Grodzieńskich, Wierzbowa, Willowa, Wspólna

 

 

Okręg Nr 9

Radzymin ulice:

Czapury, Głowackiego, Kolejowa, Komunalna, Orła Białego, Słoneczna, Stary Rynek, Wiejska, Zduńska

 

Okręg Nr 10

Radzymin ulice:

Bliska, Cicha, Kossaka, Królewska, Krótka, Leśna, Łodygowa, Miłosna, Mokra, Pułaskiego, Romantyczna, Skargi, Witosa, Szlachecka, Wycinki, Wróblewskiego, Weteranów, Wadery.

 


Okręg Nr 11

Wsie:

Łosie, Mokre, Zawady

 

 

Okręg Nr 12

Wsie:

Dybów Folwark, Emilianów, Stary Dybów, Zwierzyniec

 


Okręg Nr 13

Wsie:

Dybów Folwark, Emilianów, Stary Dybów, Zwierzyniec

 

 

Okręg Nr 14

Wsie:

Wiktorów, Dybów Kolonia, Rżyska, Stary Janków

 


Okręg Nr 15

Wsie:

Arciechów, Borki, Opole, Wolica

 

 

Okręg Nr 16

Wsie:

Nowe Załubice, Ruda, Stare Załubice

 

 

Okręg Nr 17

Wsie:

Cegielnia, Łąki

 

 

Okręg Nr 18

Wsie:

- Sieraków

- Słupno ulice:

Agawy, Asnyka, Baczyńskiego, Brzechwy, Chabrowa, Chopina, Gościniec, Jaśminowa, Jesionowa, Krasickiego, Kubusia Puchatka, Markiewicza, Mała, Magnolii, Czesława Miłosza, Nastrojowa, Norwida, Okrężna, Pod Sosnami, Polnej Róży, Poprzeczna, Porannej Rosy, Prusa, Przeskok, Przyjazna, Reja, Rodzinna, Sadowa, Sąsiedzka, Staffa, Szczęścia, Wspólna, Żwirki i Wigury

 


Okręg Nr 19

 

Wsie:

Słupno ulice:

Al. Jana Pawła II, Andersena, Bluszczowa, Cedrowa, Ceglana, Ekologiczna, Europejska, Gajówka, Górki, Gwardii Ludowej, Konopnickiej, Leśniczówka, Lipowa, Łagodna, Młodzieńcza, Platanowa, Przytulna, Rajska, Spokojna, Storczykowa, Szczęśliwa, Szkolna, Widok, Wiosenna, Żeromskiego

 

 

Okręg Nr  20

Wsie:

Słupno ulice:

Bieszczadzka, Brzozowa, Cicha, Dolna, Ekologiczna, Graniczna, Kiepury, Klubowa, Leśna, Leśniczówka, Łagodna, Moniuszki, Ogrodowa, Przejściowa, Rajska, Spacerowa, Śląska, Wilcza, Wodna

Nadma Pólko ulice:

Ceglana, Kozia Góra, Kozłówek, Malinowa, Platanowa, Pólko, Rzeczna, Wrzosowa, Złota

 


Okręg Nr 21

Wsie:

Nadma Stara ulice:

Czarna, Jarzębinowa, Jaworówka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Madery, Mostowa, Nowa, Poziomkowa, Prymasa Tysiąclecia, Stara, Szkolna, Tulipanowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowane przez: Anna Kotowska | Data wprowadzenia: 2015-02-17 15:26:21 | Data modyfikacji: 2017-09-18 16:45:51.
Data wprowadzenia: 2015-02-17 15:26:21
Data modyfikacji: 2017-09-18 16:45:51
Opublikowane przez: Anna Kotowska