w workach do segregacji

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW W WORKACH DO
SEGREGACJI NA 2017 ROK 

2017


I REJON

CIEMNE, CEGIELNIA OSIEDLE,  NADMA,
SŁUPNO - część południowa do al. Jana Pawła II

Ciemne - Azaliowa, Dziennikarska, Kaczeńców, Klonowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lipowa, Piękna, Piłsudskiego, Różana, Topolowa, Wawrzyna, Wołomińska, Wrzosowa.

Słupno – Bieszczadzka, Brzozowa, Cicha, Dolna, Graniczna, Kiepury, Klubowa, Kozia Góra, Leśna, Malinowa, Moniuszki, Ogrodowa, Platanowa, Przejściowa, Spacerowa, Śląska, Wodna

04 styczeń
01 luty
01 marzec
05 kwiecień
05 maj
02 czerwiec
05 lipiec
02 sierpień
06 wrzesień
04 październik
03 listopad
01 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 


II REJON

SŁUPNO - od. al. Jana Pawła II część północna, Sieraków, Cegielnia

Cegielnia - Andersa, Bajeczna, Bajkowa, Kronenbergów, Miodowa, Orla, Parkowa, Pileckiego, Polna, Poranna, Promykowa, Rumiankowa, Sikorskiego, Słowicza.

Słupno – Agawy, Andersa, Asnyka, Baczyńskiego, Bluszczowa, Brzechwy, Cedrowa, Ceglana, Chabrowa, Chopina, Ekologiczna, Europejska, Gościniec, Górki, Jana Pawła II, Jaśminowa, Jesionowa, Konopnickiej, Kubusia Puchatka, Lipowa, Magnolii, Markiewicza, Miłosza, Młodzieńcza, Nastrojowa, Norwida, Okrężna, Polnej Rosy, Polnej Róży, Poprzeczna, Prusa, Przeskok, Przyjazna, Przytulna, Rajska, Reja, Rodzinna, Sadowa, Sąsiedzka, Spokojna, Szczęścia, Szczęśliwa, Szkolna, Widok, Wiosenna, Wspólna, Żeromskiego.

05 styczeń
03 luty
03 marzec
07 kwiecień
10 maj
07 czerwiec
07 lipiec
04 sierpień
08 wrzesień
06 październik
08 listopad
06 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 


III REJON

BORKI, ARCIECHÓW,  ŁĄKI RADZYMIŃSKIE,   REJENTÓWKA, ZAŁUBICE STARE, ZAŁUBICE NOWE, RUDA, OPOLE, POPIELARZE

11 styczeń
08 luty
08 marzec
12 kwiecień
12 maj
09 czerwiec
12 lipiec
09 sierpień
13 wrzesień
11 październik
10 listopad
08 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 


IV REJON

NOWY JANKÓW, STARY JANKÓW, RŻYSKA, WIKTORÓW, DYBÓW FOLWARK, DYBÓW KOLONIA, STARY DYBÓW, EMILIANÓW, ZAWADY, ZWIERZYNIEC, MOKRE, ŁOSIE

13 styczeń
10 luty
10 marzec
14 kwiecień
17 maj
14 czerwiec
14 lipiec
11 sierpień
15 wrzesień
13 październik
15 listopad
13 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 


V REJON

RADZYMIN  - północna  część  miasta (od al. Jana Pawła II do ul. Weteranów)

Akacjowa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bażancia, Broniewskiego, Brylantowa, Bursztynowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Diamentowa, Dobra, Falandysza, Folwarczna, Hallera, Kameliowa, Kochanowskiego, Kolonie Pod Lasem, Konopnickiej, Kopernika, Książęca, Księżycowa, Kwiatów Polskich, Lawendowa, Legionów, Łąkowa, Maczka, Makowa, Miła, Nowa, Oliwkowa, Orzeszkowej, Osiedlowa, Partyzantów, Perłowa, Platynowa, Pogodna, Polna, Prosta, Przejazdowa, Reymonta, Różewicza, Rubinowa, Rumiankowa, Skłodowskiej, Skrajna, Strzelców Grodzieńskich, Sybiraków, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Wisławy Szymborskiej, Świerkowa, Św. Augustyna, Tęczowa, Truskawkowa, Waniliowa, Willowa, Władysława IV, Wronia, Zdrojowa, Zgody, Zielna, Ziemowita, Żulińskiego, Żwirkowa, Źródlana.

18 styczeń
15 luty
15 marzec
19 kwiecień
19 maj
21 czerwiec
19 lipiec
16 sierpień
20 wrzesień
18 październik
17 listopad
15 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 


VI REJON

RADZYMIN- północna część  miasta (od ul. Wyszyńskiego do ul. Weteranów włącznie)

Aleja Wrzosowa, Braterska, Cicha, Czapury, Głowackiego, Kolejowa, Komunalna, Kossaka, Królewska, Krótka, Leśna, Miłosna, Mokra, Orła Białego, Patriotów, POW (od ronda w stronę Zawad), Przemysłowa, Pułaskiego, Rataja, Romantyczna, Piotra Skargi, Słoneczna, Sosnowa, Stary Rynek, Szlachecka, Wadery, Weteranów, Wiejska, Witosa, Wróblewskiego, Wycinki, Wyszyńskiego, Zaciszna, Zduńska.

20 styczeń
17 luty
17 marzec
21 kwiecień
24 maj
23 czerwiec
21 lipiec
18 sierpień
22 wrzesień
20 październik
22 listopad
20 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 


VII REJON

RADZYMIN - południowa część miasta (od ul. Jana Pawła II do ul. Konstytucji 3 Maja i Wołomińskiej włącznie)

11 Listopada, Al. Jana Pawła II, Batorego, Czartoryskiej, Daszyńskiego, Dolna, Dzielna, Glinkowska, Koliski, Kotkowskiego, Kredytowa, Lubomirskiego, Marszała, Matejki, Mickiewicza, Narbutta, Norwida, Paderewskiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Skorupki, Strzelców Kaniowskich, Strzelców Wileńskich, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wołomińska (do wiaduktu), Wspólna, Zapolskiego, Zielona, Żeligowskiego, Żeromskiego.

25 styczeń
22 luty
22 marzec
26 kwiecień
26 maj
28 czerwiec
26 lipiec
23 sierpień
27 wrzesień
25 październik
24 listopad
22 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 

VIII REJON

RADZYMIN- południowa część miasta (od ul. Konstytucji 3-go Maja do ul. Wyszyńskiego włącznie)

1 Maja, Czereśniowa, Gródki, Huzarska, Kilińskiego, Korczaka, Kwitnąca, Letnia, Malownicza, Mistrza i Małgorzaty, Napoleońska, Narutowicza, Ogrodowa, Pl. Kościuszki, Pl. Wolności, Pogonowskiego, Rycerska, Słowackiego, Tetmajera, Tuwima, Waltera, Wąska, Wiśniowa, Wyszkowska, Zwycięska.

27 styczeń
24 luty
24 marzec
28 kwiecień
31 maj
30 czerwiec
28 lipiec
25 sierpień
29 wrzesień
27 październik
29 listopad
29 grudzień

 

Worki z surowcami będą odbierane w godzinach 6.00-20.00

 

 

Opublikowane przez: Katarzyna Maniecka | Autor: Dominik Kaca - Inspektor w Referacie Środowiska i Gospodarki Odpadami | Data wprowadzenia: 2013-06-26 13:54:54 | Data modyfikacji: 2017-10-10 12:25:26.

Zobacz:
 w workach do segregacji .  zmieszane odpady komunalne oraz pozostałość po segregacji odpadów .  liści i trawy .  z nieruchomości niezamieszkałych .  odpadów wielkogabarytowych .  Akcja"Drzewko choinkowe" .  przeterminowanych leków .  utylizacja odpadów zawierających azbest (eternit) .  zbiórka elektrozłomu . 
Data wprowadzenia: 2013-06-26 13:54:54
Data modyfikacji: 2017-10-10 12:25:26
Autor: Dominik Kaca - Inspektor w Referacie Środowiska i Gospodarki Odpadami
Opublikowane przez: Katarzyna Maniecka