zmieszane odpady komunalne oraz pozostałość po segregacji odpadów

 

Odbiór zmieszanych odpadów komunalnych 2018 r.

odpady należy udostępnić do godz. 6.00

REJON I - wywozy we czwartek  

ULICE:Nowa, Partyzantów, Rotmistrza Pileckiego,  Lawendowa, Batalionów Chłopskich, Makowa, Pogodna, Wronia, Folwarczna, Dębowa, Bażancia, Ziemowita, Tęczowa, Akacjowa, Zielna, Żwirkowa, Władysława IV, Książęca, Maczka, Zdrojowa, Źródlana, Żulińskiego, Legionów, Sybiraków, Skrajna, Prosta, Platynowa, Szkolna, Konopnickiej, Skłodowskiej, Szymborskiej, Kwiatów Polskich, Kochanowskiego, Różewicza, Broniewskiego, Św. Augustyna, Waniliowa, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Strzelców Grodzieńskich, Armii Krajowej, Falandysza, Reymonta, Szafirowa, Bursztynowa, Rubinowa, Brylantowa, Szmaragdowa, Diamentowa, Perłowa, Turkusowa, Dobra, Kopernika, Łąkowa, Miła, Polna, Zgody,  Willowa, Kameliowa, Morelowa,Oliwkowa, Hallera, Świerkowa. P.O.W.

04.01         05.07
18.01         19.07
01.02         02.08
15.02         16.08 
01.03         30.08 
15.03         13.09
29.03         27.09 
12.04         11.10
26.04         25.10
10.05         08.11
24.05         22.11  
07.06         06.12
21.06         20.12

REJON II  - wywozy w poniedziałki   
ULICE:
Korczaka, Słowackiego, Mistrza i Małgorzaty, Tetmajera, Tuwima, Gródki, Ogrodowa, Kwitnąca, Malownicza, Wiśniowa, Czereśniowa, Waltera, Pogonowskiego, Narutowicza, Kilińskiego,1-go Maja, Wąska, Zwycięska, Husarska, Rycerska, Pionierska, Wyszkowska, Wyszyńskiego, Letnia, Głowackiego,(odcinek: Wyszyńskiego - P.O.W), Czapury, Orła Białego, Cicha, Piotra Skargi, Leśna, Miłosna, Mokra, Rataja, Pl. Wolności.

03.01          02.07        31.12
15.01          16.07
29.01          30.07
12.02          13.08
26.02          27.08
12.03          10.09
26.03          24.09
09.04          08.10
23.04          22.10
07.05          05.11
21.05          19.11   
04.06          03.12
18.06          17.12

REJON   III  - wywozy we wtorki  

ULICE: Jana Pawła, Piłsudskiego, Dzielna, Matejki, Sienkiewicza, Kredytowa, Wierzbowa, Kotkowskiego, Wspólna, Norwida, Glinkowska, Narbutta, Dolna, Zapolskiego, Strzelców Wileńskich,11-go listopada, Żeligowskiego, Traugutta, Batorego, Daszyńskiego, Żeromskiego, Paderewskiego, Czartoryskiej ,Strzelców Kaniowskich, Skorupki, Konstytucji 3-go Maja, Mickiewicza, Koliski, Lubomirskiego, Marszała, Wołomińska, Zielona, Wczasowa. Jutrzenki,Mieszka I Stary Janków

02.01             14.08
16.01             28.08
30.01             11.09
13.02             25.09
27.02             09.10
13.03             23.10
27.03             06.11
10.04             20.11
24.04             04.12
08.05             18.12
22.05               
05.06
19.06
03.07
17.07
31.07

REJON IV - wywozy we środy

ULICE: Weteranów, Stary Rynek, Zduńska, Głowackiego(odcinek od Wyszyńskiego do Wróblewskiego) Komunalna, Wiejska, Słoneczna, Wróblewskiego, Krótka, Wadery, Patriotów, Zaciszna, Wycinki, Braterska, Szlachecka, Kolejowa, Romantyczna, Witosa, Kossaka, Królewska, Pułaskiego, Przemysłowa, Księżycowa, Kolonia Pod Lasem, Aleja Wrzosowa, Rzeczna, Borówkowa, Sosnowa, Pagórkowa, Letniskowa, Brzozowa, Grzybowa, Piaskowa, Łosia, Borkowska, Kolonie Nasze, Jałowcowa

03.01          01.08
17.01          18.08
31.01          29.08
14.02          12.09
28.02          26.09
14.03          10.10
28.03          24.10      
11.04          07.11
25.04          21.11
09.05          05.12  
23.05          19.12
06.06
20.06
04.07
18.07

Rejon V - wywozy w piątki

Miejscowości: Zawady, Mokre, Łosie, Łąki

05.01        27.04               17.08          07.12
19.01        11.05               31.08          21.12
02.02        25.05               14.09
16.02        08.06               28.09
02.03        22.06               12.10
16.03        06.07               26.10  
30.03        20.07               09.11
13.04        03.08               23.11

Rejon VI - wywozy w poniedziałki

Miejscowości: Ciemne, Cegielnia, Nowy Janków,

08.01             09.07
22.01             23.07
05.02             06.08
19.02             20.08
05.03             03.09
19.03             17.09
07.04             01.10
16.04             15.10
30.04             29.10
14.05             12.11
28.05             26.11
11.06             10.12
25.06             24.12

Rejon VII - wywozy we wtorki

Miejscowości: Nadma, Słupno(lewa strona w kierunku Warszawy)

30. 12.2017 r.
09.01       04.09
23.01       18.09
06.02       02.10
20.02       16.10
06.03       30.10
20.03       13.11
03.04       27.11
17.04       11.12
28.04       22.12
15.05
29.05
12.06
26.06
10.07
24.07
07.08
21.08

Rejon VIII - wywozy we środy

Miejscowości: Arciechów, Popielarze, Nowe Załubice, Stare Załubice, Ruda, Borki

27.12.2017 r.
10.01                  11.07         
24.01                  25.07
07.02                  08.08
21.02                  22.08
07.03                  05.09
21.03                  19.09
04.04                  03.10
18.04                  17.10
02.05                  31.10
16.05                  14.11
30.05                  28.11
13.06                  12.12
27.06                  29.12

W załączeniu -   ul. Irysowa - Nowe Załubice; odbiór ul. Opolskla róg Irysowej,
według harmonogramu nieruchomości zamieszkałych całorocznie - działkowicze

Rejon IX- wywozy we czwartki

Miejscowości: Słupno (prawa strona w kierunku Warszawy), Sieraków

28.12.2017 r.
11.01                 12.07         
25.01                 26.07
08.02                 09.08
22.02                 23.08
08.03                 06.09
22.03                 20.09
05.04                 04.10
19.04                 18.10
05.05                 03.11
17.05                 15.11
02.06                 29.11
14.06                 13.12
28.06                 27.12 

Rejon X- wywozy w piątki

Miejscowości: Rżyska, Dybów  Kolonia, Dybów Górki, Wiktorów, St. Dybów, Dybów Folwark, Emilianów. Zwierzyniec

29.12.2017 r.
12.01             13.07               
26.01             27.07
09.02             10.08
23.02             24.08
09.03             07.09
23.03             21.09 
06.04             05.10
20.04             19.10   
04.05             02.11
18.05             16.11   
01.06             30.11
15.06             14.12
29.06             28.12

 

 

Opublikowane przez: Anna Kotowska | Autor: Grażyna Szczepańska - Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami | Data wprowadzenia: 2017-12-27 13:26:22 | Data modyfikacji: 2018-04-26 11:54:52.

Zobacz:
 w workach do segregacji .  zmieszane odpady komunalne oraz pozostałość po segregacji odpadów .  odpady bio .  z nieruchomości niezamieszkałych .  odpadów wielkogabarytowych .  Akcja"Drzewko choinkowe" .  przeterminowanych leków .  utylizacja odpadów zawierających azbest (eternit) .  zbiórka elektrozłomu . 
Data wprowadzenia: 2017-12-27 13:26:22
Data modyfikacji: 2018-04-26 11:54:52
Autor: Grażyna Szczepańska - Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami
Opublikowane przez: Anna Kotowska